opinia_klientow
szkola dla dzieci zajecia indywidualne triathlon video analiza obozy sportowo-rekreacyjne poradnia dietetyczna
aktualnosci
strona_glowna
o_mnie
kontakt

SŁAWOMIR WOLNIAK

- Uczestnik Mistrzostw ¦wiata

- Złoty medalista Mistrzostw Europy

- Członek Kadry Narodowej

- Aktualny Rekordzista Polski

- Aktualny Zawodnik AZS-AWF Gdańsk


Liczniki na stronę

WSPÓŁPRACA

nauka_plywania

nauka_plywania

CAŁKOWITĄ OCENĘ ORAZ WSZYSTKIE KOMENTARZE MOŻNA PRZECZYTAĆ PRZECHODZĄC NA STRONĘ TRÓJMIASTO.PL

opinie
"Polecam wszystkim :)"
Do nauki pływania podchodziłem sceptycznie, nawet bardzo. Zanim zacząłem lekcje ze Sławkiem Wolniakiem w życiu bym nie pomyślał, że będę pływał ponieważ dość mocno bałem się wody. Początki były ciężkie, kurczowe trzymanie czegokolwiek, byle tylko nie zostać bez jakiegoś podparcia w wodzie. Z lekcji na lekcje było coraz lepiej, strach przed wodą poszedł w odstawkę i przepłynąłem pierwszy basen bez jakiegokolwiek makaronu czy deski, duma i zadowolenie z samego siebie ogromne ! :) Wszystko dzięki Sławkowi, który w naprawdę dobry sposób przekazuje swoją wiedzę, jest z tobą na każdym kroku i koryguje na bieżąco każdy błąd, który przeszkadza w osiągnięciu celu - pozbycie się strachu przed wodą i swobodne pływanie. Gorąco polecam każdemu kto chce poczuć się jak ryba w wodzie :)
Staszowski Wojciech (mężczyzna, 19-30 lat)
Termin skorzystania z usługi: 1.11.2015 - 28.03.2016 Polecam innym: tak


"Zdecydowanie polecam pana Sławka"
Zawsze z zazdrością patrzyłem na znajomych którzy potrafili pływać - ja za młodu nie miałem okazji się nauczyć i tak zostało, uwierzyłem że nic się z tym nie da już zrobić, że za stary jestem, samodzielne próby tylko pogłębiały frustrację. Do czasu, dałem sobie ostatnią szansę, spośród dostępnych na basenie Mercure szkół wybrałem "Victorie" - i to był strzał w dziesiątkę. Indywidualne podejście, korygowanie błędów na bieżąco, no i dużo cierpliwości i wyrozumiałości :-). Udało się, żałuję tylko że wcześniej się nie zdecydowałem - tyle zabawy mnie ominęło!
Sebastian (mężczyzna, 31-40 lat)
Termin skorzystania z usługi: 2015-2016 Polecam innym: tak


"Super trener dla dzieci"
Mój synek nei lubił nawet myć głowy w wannie a dzięki Panu Sławkowi uwielbiał nurkować już po drugich zajęciach :) Świetny klimat i doskonałe podejście do dzieci i ich humorków ;)
mama Filipa (kobieta, 31-40 lat)
Termin skorzystania z usługi: od 11.2015 Polecam innym: tak


"Nauka pływania i przygotowanie od triathlonu"
Zapisując się na lekcję do Szkoły Pływania Victoria prawie w ogóle nie umiałem pływać, początkowe lekcje opierały się na podstawach pływania. Dzięki dobremu trenerowi szybko udało mi się osiągną poziom pozwalający na by przystąpić do zajęć skupiających się na przygotowaniu do triathlonu, ponieważ to był mój główny cel zapisania się na lekcje pływania. Zajęcia były prowadzone w solidny sposób, trener skupiał się na każdym indywidualnie wprowadzając odpowiednie ćwiczenia pod obecny poziom danej osoby oraz by powodować zwiększanie jej kondycję i wydolność. Jestem bardzo zadowolony z treningów ponieważ dzięki nim udało mi się w tym roku ukończyć dwa starty w Triathlonie w Gdański oraz w Gdyni. Polecam wszystkim początkującym jak osobą chcącym poprawić swoje umiejętności pływackie.
Tomasz Szustak (mężczyzna, 19-30 lat)
Termin skorzystania z usługi: 10.2014 - 08.2015 Polecam innym: tak


"W 100% polecam Sławka!"
Każdemu kto chcę się nauczyć pływać od zera lub udoskonalić są technikę, polecam jak najbardziej Sławomira Wolniaka. Zawsze punktualny, zajęcia w bardzo dobrej atmosferze i przede wszystkim w 100% profesjonalnie.
[K] (mężczyzna, 19-30 lat)
Termin skorzystania z usługi: Maj-Czerwiec Polecam innym: tak


"opinia"
serdecznie polecam zajEcia z p. Sławkiem, świetne podejście do dzieci i nauki, potrafi zmotywować i zaangażować dziecko do współpracy.
s (kobieta, 19-30 lat)
Termin skorzystania z usługi: 07-07-2015 Polecam innym: tak


"Wszystko dobrze"
Super szkola. Profesjonalne podejscie do ucznia oraz ciekawe cwiczenia, jasno tlumaczona technika oraz bledy korygowane na biezaco. Szczerze polecam wszystkim.
Marcin (mężczyzna, 31-40 lat)
Termin skorzystania z usługi: 05-06-2015 Polecam innym: tak